پیام مدیرعامل

سیمان پرمصرف‌ترین ماده ساختمانی در دنياي امروز است که مهم ترین نقش را در مدیریت قيمت تمام شده  پروژه های عمرانی دارد. از طرف دیگر بخش قابل ملاحظه اي از بتن هاي مصرفي را بتن هاي  خاص تشكيل مي دهد و با توجه به قابليت هاي شگرف اين مصالح ساختماني، تحول هاي اساسي در تكنيك ها و روش هاي ساخت سازه ها ايجاد شده است که نیاز به طیف بسیار وسیعی از مواد شیمیایی بتن و ساختمان دارند. همچنین متوسط طول عمر سازه های کشور بسیار کم تر از طول عمر مطلوب بوده و با اصلاح الگوی مصرف مصالح می توان این میزان را تا چندین برابر افزایش داد. ما در پژوهش با درک ضرورت فعالیت در زمینه تولید تخصصی مواد شیمیایی بتن و ساختمان با هدف بهينه سازی استفاده از امکانات، افزایش کارایی و ارزش آفرینی قدم بر می داریم و به منظور تحقق همین اهداف شعار زیر را انتخاب کرده ایم:

” هوشمندانه بنا کنید”

امروزه تولید انبوه، فزونی تنوع كالاها و گسترش فاصله میان تولیدكننده، عرضه كننده و مصرف كننده باعث شده است كه مساله توزیع به صورت یك امر جدی درآید. حذف واسطه های غیرضروری میان تولیدكننده و مصرف كننده و كاهش هزینه های توزیع و دستیابی به عرضه كالا با قیمت ثابت همراه با اطلاعات فنی كالا  از اهم نکاتی است که می بایست در نظر گرفت. از این رو بر آن شدیم که با حذف شیوه های سنتی زنجیره تامین و جای گزینی آن با خدمات تامین سازمانی هم راه با اصول مدرن فروش گامی در بهبود کارایی زنجیره تامین برداشته و نیازمندی های صنایع ساختمانی را در نزدیک ترین موقعیت به محل مشتری ارائه نماییم.
ما در پژوهش معتقدیم كه كاركنان مهم ترین دارایی برای شركت محسوب می شوند زیرا به شما خدمت می کنند و رضایت مشتریان در گرو دانایی و رضایت پرسنل است. ما با تکیه بر هم کاران عزیز و گرامی که با تلاش و جدیت هرچه بیش تر بال های پرواز شرکت را به گردش در آورده اند مجری صدیق روش ها و دستورالعمل های دریافتی از شما مشتریان گرامی هستیم و در تامین نیازها و خواسته های شما می کوشیم.
ما به خود می بالیم که توسط شما که همانا حمایت کنندگان اصلی ما هستید انتخاب شده ایم و مطمئن هستیم که گامی بلند در راستای نیل به اهدافمان برداشته ایم.

ما پژوهش  هستیم 

پژوهش یک شرکت تولیدی است که از سال ۱۳۵۷ فعالیت خود را در زمینه تولید انواع خمیر چسب های صنعتی و عایق های رطوبتی آغاز کرد. در سال ۱۳۹۲ فاز جدید کارخانه با هدف تولید انواع افزودنی های بتن و اسپیسرهای بتنی فعالیت خود را آغاز کرد.

بیانیه ماموریت

photo-1416339684178-3a239570f315

  تمایز ماموریت ما در تعهد به ارائه خدمات جامع در فضای پویای بین المللی با ارائه مناسب ترین محصولات با قیمتی برتر همراه با خدمات مشاوره ای لازم با اتكا به نيروي انساني كارآمد و ارتباط با مراكز علمي است.
محصولات ما توسط شرکت هائی تامین می شود که دارای بازاری گسترده بوده و خوش نام می باشند، در این همکاری سیاست شرکت مبتنی بر بهبود مستمر محصولات با همکاری تامین کنندگان فعلی و  جدید می باشد و در همین راستا تولید بعضی از اقلام در دستور کار شرکت قرار گرفته و تولید آن ها آغاز شده است.
استراتژی شرکت ما در جهت گسترش فعالیت های سودمند در بلند مدت تعیین شده است پس اولویت با سمت گيري جهت توسعه تكنولوژي و تغييری است كه سازگار با نيازهاي حال و‌آينده مشتریان برای ایجاد و افزایش ارزش باشد.
به عنوان شرکتی که دارای استراتژی پویا بوده و توسط فلسفه مشتری مداری پشتیبانی می شود ما مطمئن هستیم که در رقابت های بازار جهانی موفق خواهیم بود زیرا اعتقاد داریم راه كسب تجربه، مواجهه با چالش ها است.

چشم انداز

img_1356

 به عنوان یک شرکت انسان محور با تعامل مستمر و صادقانه بین مدیریت، کارکنان و سایر ذی نفعان سعی در دست یابی به مکان اول تامین نیازمندی های صنعت بتن و مشارکت فعال در امر توسعه پایدار فعالیت های عمرانی در سرتاسر ایران و حضور فعال در عرصه بازار تجارت جهانی داریم.

[member hover_show_icons=”” name=”سیدمحسن حسینی” image=”599″ subtitle=”مدیر آزمایشگاه”]
sm.hoseini@pazhooheshco.com

[/member]

[member hover_show_icons=”” name=”علی رضا کوهبری” image=”600″ subtitle=”مدیر فروش”]
A.koohbori@pazhooheshco.com

[/member]

[member hover_show_icons=”” name=”مهدی صدرنژاد” image=”526″ subtitle=”قائم مقام مدیر عامل”]
m.sadr@pazhooheshco.com

[/member]

[member hover_show_icons=”” name=”محمدتقی صدرنژاد” image=”598″ subtitle=”مدیر عامل”]
mt.sadr@pazhooheshco.com

[/member]